HAKKIMIZDA

Firmamız, Bursa'da bulunan Eşarp-Şal-Fular-Tülbent ve Kumaş üretim tesisi ile yurtiçi ve yurtdışına uzun yıllardır hizmet vermektedir.

 

         Markamızda üretimimiz dışında ayrıca, fason olarak müşteri markasında da üretim yapmakta firmamız, birçok ünlü markanın üretimini zaman zaman bünyesinde gerçekleştirmektedir.Firmamızda, perakende satış yoktur. Satışlarımız TOPTAN ve birçok üründe sadece siparişe göre üretim şeklindedir.

Firmamız bünyesinde aynı zamanda ; Medikal Kumaş İmalatı ve ürün satışı (Misineli Kumaş vb), Havlu (Kumaş yada ürün halinde), Peştemal vb ürün üretimleri de gerçekleştirilmektedir.


Dünyanın birçok ülkesine satış gerçekleştirmekte olan firmamız, KALİTE, FİYAT ve ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ile siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet vermekte ve

hizmet vermeye de devam edecektir.


HD TEKSTİL MED. / HD İPEK
H.Semiz Tekstil
Eşarp-Şal Med. İmalat ve Toptan Satış

İHRACAT YAPTIĞIMIZ BAZI Ülkeler

AZERBAYCAN - ALMANYA - Avusturya - ABD - BELARUS - bosna hersek - BULGARİSTAN - CEZAYİR - cibuti - DAĞİSTAN - DANİMARKA - DUBAİ - ENDONEZYA - ETİYOPYA - FAS - FRANSA - FİLİSTİN - İTALYA - İSPANYA - İSVİÇRE - İNGİLTERE - İRAN - IRAK - gana - güney afrika - güney sudan - HOLLANDA - KAZAKİSTAN - KIRGIZİSTAN - KUZEY KIBRIS - kamerun - KANADA - kongo cumhuriyeti - LÜBNAN - LİBYA - MOĞOLİSTAN - MALEZYA - MISIR - MEKSİKA - nijerya - ÖZBEKİSTAN - PAKİSTAN - RUSYA - ROMANYA - senegal - SİNGAPUR - sudan - SUUDİ ARABİSTAN - TACİKİSTAN - tunus -TÜRKMENİSTAN - togo - uganda - ÜRDÜN - YAKUTİSTAN - YUNANİSTAN