HAKKIMIZDA

Firmamız, Bursa'da bulunan Eşarp-Şal-Fular-Tülbent ve Kumaş üretim tesisi ile yurtiçi ve yurtdışına uzun yıllardır hizmet vermektedir.

 

         Kendi markamızda üretimimiz haricinde, fason olarak müşteri markasında üretim yapmakta firmamız, birçok ünlü markanın üretimini de bünyesinde gerçekleştirmektedir.Firmamızda, perakende satışımız yoktur. Satışlarımız TOPTAN ve siparişe göre üretim şeklindedir.

Firmamız bünyesinde aynı zamanda ; Havlu (Kumaş yada ürün halinde), Peştemal vb ürün üretimleri de gerçekleştirilmektedir.


Dünyanın birçok ülkesine satış gerçekleştirmekte olan firmamız, KALİTE, FİYAT ve ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ile siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet vermekte ve

hizmet vermeye de devam edecektir.


HD GURUP / HD İPEK
Grsy Tekstil
Eşarp-Şal İmalat ve Toptan Satış

İHRACAT YAPTIĞIMIZ BAZI Ülkeler

AZERBAYCAN - ALMANYA - AFRİKA - Avusturya - ABD - BELARUS - bosna hersek - BULGARİSTAN - CEZAYİR - DANİMARKA - DUBAİ - ENDONEZYA - ETİYOPYA - FAS - FRANSA - FİLİSTİN - İTALYA - İSPANYA - İSRAİL - İSVİÇRE - İNGİLTERE - İRAN - IRAK - HOLLANDA - KAZAKİSTAN - KIRGIZİSTAN - KUZEY KIBRIS - KANADA - LÜBNAN - LİBYA - MOĞOLİSTAN - MALEZYA - MISIR - MEKSİKA - ÖZBEKİSTAN - PAKİSTAN - RUSYA - ROMANYA - SİNGAPUR - SUUDİ ARABİSTAN - TACİKİSTAN - TÜRKMENİSTAN - ÜRDÜN - YUNANİSTAN